3 października 2022

Kierowca z Wyobraźnią

Tematy nie tylko z drogi

Opony Barum

hurt-opon-barum

Dla każdego kierowcy opony to ważny element bezpiecznej i komfortowej jazdy. Jednak wybór właściwych opon nie jest prosty, jeśli mamy szeroką gamę ofert na rynku. Hurt opon Barum to jedna z pozycji, które warto zgłębić, stojąc przy wyborze opon.

Dlaczego warto wybrać opony Barum

Hurt opon Barum to wysokie osiągi w ekonomicznej cenie. Dzięki temu kierowcy mogą czerpać przyjemność z jazdy przy stosunkowo niewielkim obciążeniu portfela. Barum należy do grupy Continental — niekwestionowanego lidera w branży oponiarskiej. Czeska marka stawia na produkcję opon na podstawie najnowocześniejszych metod i rozwiązań w branży. Aby podkreślić jakość i trwałość opon producent udziela gwarancji na 7 lat. Obejmuje ona wszystkie opony do samochodów osobowych oraz dostawczych grupy Continental, nie starszych niż 10 lat od daty produkcji, zakupionych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Opony Barum

Barum to czeska firma oponiarska powstała w 1945 roku dzięki fuzji trzech czechosłowackich spółek -Bata, Rubena i Mitas. Dziś opony produkowane w Czechach wchodzą w skład grupy Continental. W Polsce opony od pierwszych lat produkcji cieszyły się dużą popularnością szczególnie opony motocyklowe. Czesi dzięki współpracy z firmą Continental uzyskali zaplecze finansowe, a także dostęp do najnowszych technologi, dzięki czemu poszerzyli swoją ofertę o opony do samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Dzięki temu dziś z zakładów Barum wyjeżdża 18 milionów opon rocznie. W połączeniu z wieloletnim doświadczeniem na rynku producent tworzy opony letnie, zimowe i całoroczne na podstawie najnowocześniejszych technologii w branży. Dziś Barum jest jednym z bardziej rozpoznawalnych producentów opon samochodowych w Europie i na świecie.

Hurt opon Barum — co w ofercie?

Barum oferuje duży wybór opon o różnych wymiarach: opony osobowe, rolnicze, terenowe, dostawcze oraz ciężarowe. Ich produkcja uwzględnia wszelkie normy odnoszące się do wytwarzania ogumienia. Najpopularniejsze modele opon Barum to: Barum Polaris 3 (opony zimowe) i Barum Brillantis 2, Barum Bravuris 2 (opony letnie) dla samochodów osobowych, a także Barum SnoVanis (opony dostawcze). Hurt opon Barum to oferta skierowana głównie do kierowców Europy Środkowo-Wschodniej. Opony są wysoce przystosowane do panujących warunków atmosferycznych w tym regionie, zapewniając ponadprzeciętnie komfortową i bezpieczną jazdę. Najlepszym dowodem potwierdzającym wysoką jakość opon Barum bezsprzecznie są pozytywne recenzje kierowców, którzy zdecydowali się je kupić.